Wykonany z miękkiego, nietoksycznego silikonu „Dr Thumb” idealnie i bezpiecznie dopasowuje się do kciuka każdej małej dłoni. Nie ogranicza on dziecka w zabawie oraz nie powoduje dyskomfortu.
Przerwij próżnię
„Dr Thumb” działa przełamując podciśnienie, które dziecko wytwarza podczas ssania kciuka. Zapewnienie niewielkiej luki pomiędzy kciukiem dziecka a silikonową ochroną umożliwia przepływ powietrza. Taki stan nie pozwala na wytworzenie się próżni, a więc ssanie kciuka nie będzie już tak atrakcyjne dla dziecka. Zdarza się, że początkowo dziecko wciąż będzie w stanie włożyć kciuk do buzi jednak odbywać się to będzie już bez przyjemności ssania. Nawyk zniknie w sposób łagodny i naturalny - bez jakichkolwiek negatywnych odczuć.
92% Skuteczność działania
Proces zrywania z nawykiem ssania kciuka jest szybki i skuteczny. „Dr Thumb” zapewnia 92% skuteczności w zaledwie 2 tygodnie, jednakże zalecane jest noszenie go w dzień oraz w nocy przez okres 4 tygodni, w szczególności w momentach kiedy paluszek najczęściej wędruje do buzi czyli m.in. podczas zasypiania, podczas oglądania telewizji, w momentach kiedy dziecko próbuje się samo uspokoić i wyciszyć, gdy jest zdenerwowane itp. Dr Thumb jest dostępny w dwóch rozmiarach:
  • MAŁY pasuje dla dzieci w wieku 12 - 36 miesięcy
  • DUŻY dla dzieci w wieku 3 - 7 lat.
Zerwij z uciążliwym nawykiem swojego dziecka już DZIŚ.
PARTNERZY:
Wszystko o Dr Thumb     |      Dostępne rozmiary     |      FAQ     |      Zamów      |      Kontakt
Wszystkie prawa zastrzeżone © drthumb.pl 2014